Shpat Kasapi i jep fund beqarisë, kurorëzon lidhjen me fejesë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja, Selvija, ka kurorëzuar dashurinë e tyre në fejesë.

Ai ka ndarë një foto me të gjithë ndjekësit e tij. Në rrjetin e tij “Instagram”, këngëtari publikoi një foto të dorës së tij dhe të Selvijes, ne të cilën bien në sy unazat e tyre.

“24 dhjetor 2020”, ka shkruar Shpati krah fotos.

Ai nuk ka dhënë detaje të tjera rreth fejesës, edhe pse e kishte njoftuar prej kohësh.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy