Çdo gjë zi, brenda festës së ditëlindjes së Zaimina Vasjarit (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Çdo gjë zi, brenda festës së ditëlindjes së Zaimina Vasjarit (FOTO)

Zaimina Vasjari ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. Këngëtarja e njohur ka ndarë me ndjekësit dy fotografi ku zbulon se kishte organizuar një festë në ambientet e shtëpisë.

Në pozat në fjalë nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë, kolegët dhe fansat e saj. Zaimin shfaqet e veshur me një fustan të kuq të shkurtër, ndërkohë flokët i ka mbajtur të drejta dhe të lëshuara.

Nga ana tjetër, në të gjithë ambientin mbizotëron ngjyra e zezë, nga qirinjtë, tullumbacet e madje edhe torta.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy