Çfarë ndodhi me raportin e tyre? Buçko flet për Baby G: Është e paqëndrueshme!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Çfarë ndodhi me raportin e tyre? Buçko flet për Baby G: Është e paqëndrueshme!

Spektaklin e sotëm të “Ferma VIP” në studio ndodhen edhe disa nga ish-fermerët.

Moderatorja Fjoralba Ponari i pyeti ata se si e kanë parë vendimin e publikut për të nxjerrë si më pak të preferuarin Renisin, ku disa u shprehën se prisnin të ishte Baby G në vend të Renisit.

Gledis Gegaj, i njohur si Buçko e cilësoi Baby G si të paqëndrueshme në fermë.

“Ishte pak e paqëndrueshme dhe mund të dilte dhe ajo më pak e preferuar. Por, publiku ka dashur të shohë në një sfidë Renisin”, deklaroi Buçko.

Advertisement

Buçko, para disa kohësh ka shprehur pëlqimin e tij për këngëtaren, por mesa duket marrëdhënia e Baby G me Albanon dhe Dijonisin ka krijuar pakënaqësi tek ish-fermeri, ku e quajti si të paqëndrueshme. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy