Çiljeta Xhilaga publikon foton e veçantë me Elsa Lilën, çfarë ndodhi me raportin e dy ish-fermereve

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Çiljeta Xhilaga publikon foton e veçantë me Elsa Lilën, çfarë ndodhi me raportin e dy ish-fermereve

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, pas perfundimit të edicionit të parë të “Ferma VIP” ka treguar se vazhdon shoqërinë me ish-fermeren Elsa Lilën.

Ajo ka publikuar një foto me Elsën, vajzën e Elsës, Evitën si dhe dy djemtë e saj, Fernandon dhe Bekon.

“Një mikeshë besnike e do deri në fund”, shkruan Çiljeta krah postimit.

Gjithashtu, Elsa ka reaguar me anë të një komenti.

Advertisement

“Amooooooooreeeeeeeee !!!!! Vuuuuuuuuuuuu Me yjet tanë”, komenton Elsa Lila.

Dy këngëtaret dhe ish-fermeret, Çiljeta Xhilaga dhe Elsa Lila kanë pasur një raport shumë të mirë gjatë eksperiencës në “Ferma VIP”. /vizionplus.tv

View this post on Instagram

Advertisement

A post shared by 🎀 Ç𝓲𝓵𝓳𝓮𝓽𝓪 𝓧𝓱𝓲𝓵𝓪𝓰𝓪 🎀 (@ciljetaxhilaga)

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy