Elsa Lila tregon kuptimin e veçantë të emrit të vajzës, që lidhet me nënën e saj të ndjerë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Elsa Lila tregon kuptimin e veçantë të emrit të vajzës, që lidhet me nënën e saj të ndjerë

Fermerët kanë qëndruar në verandë, ku kanë shijuar diellien e mesditës dhe kanë folur për fëmijët.

Elsa dhe Roberti kanë folur për vajzat e tyre dhe marrëdhënies së ngushtë që ata kanë me fëmijët.

Në një moment Elsa gjatë bisedës i ka rrëfyer Rigelsës kuptimin e veçantë që ka emri i vajzës së saj.

Ajo ka thënë se vajza e saj quhet Evita dhe emri i saj ka një kuptim të veçantë. Këngëtarja i ka vendosur vajzës emrin e mamasë së saj, e cila nuk jeton më.

Advertisement

“E quajnë Evita, ja kam vendosur emrin pas nënës sime që nuk jeton më, atë e kanë pas quajtur Eva”, ka rrëfyer Elsa. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy