Dafina Zeqiri shuan kuriozitetin e fansave/ Publikon fotot nga fëmijëria

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dafina Zeqiri shuan kuriozitetin e fansave/ Publikon fotot nga fëmijëria

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit. Ajo është komentuar shpesh në media për stilin dhe pamjen e saj.

Së fundi Dafina ka vendosur të shuajë kuriozitetin e fansave të saj, duke treguar disa foto nga fëmijëria.

Kujtojmë se këngëtarja po shijon sukseset e hiteve të njëpasnjëshme nga Albumi, “Dafinë Moj”, në të cilin ka përfshirë edhe bashkëpunime me shumë artistë të njohur shqiptarë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy