Debati Buçko-Valeri, Mariana i del në mbrojtje Gledisit: Nuk e ka thënë një njeri normal, mos e çaj kokën!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Debati Buçko-Valeri, Mariana i del në mbrojtje Gledisit: Nuk e ka thënë një njeri normal, mos e çaj kokën!

Debati mes Gledisit dhe Valerit është kthyer në një temë diskutimi.

Teksa ndodheshin në kuzhinë, Flori i ka treguar Marianës se çfarë ndodhi mes dy fermerëve.

Mariana u shpreh se personi që i ka thënë se është kuzhinier i dështuar nuk është një njeri normal.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Flori: Ka disa njerëz që mendojnë se ai nuk di të gatuaj.

Mariana: Me të vërtetë?

Flori: Madje ia kanë thënë në sy.

Gledisi: Mua më kanë vlerësuar të tjerë.

Advertisement

Mariana: Nuk ma merr mendja se ia ka thënë një njeri normal, ti mos çaj kokë fare. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy