Dijonisi “akrobaci” në prerjen e pulës, fermerët shkrihen gazit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dijonisi “akrobaci” në prerjen e pulës, fermerët shkrihen gazit

Fermerët kanë filluar përgatitjet për drekën, ndërsa Dijonisi ka demonstruar “talentin” e tij në prerjen e pulës.

Ai është shprehur që duhet t’ia lenë atij në dorë këtë detyrë sepse ka prerë më parë të gjitha pulat e fshatit.

Mirëpo mënyra e tij e prerjes së pulës ka “tmerruar” Marianën, e cila në një moment i ka tërhequr vëmendjen por ka qeshur me të.

Ndërsa Xhesikës situata iu është dukur shumë gazmore dhe e ka mbështetur mënyrën e tij të prerjes së pulës. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy