Diola Dosti shijon pushimet në restorin luksoz me partnerin e ri: Të përhumbur në shoqërinë e njëri-tjetrit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Diola Dosti shijon pushimet në restorin luksoz me partnerin e ri: Të përhumbur në shoqërinë e njëri-tjetrit

Pas dy muajsh lidhje dhe histori dashurie, Diola Dosti dhe partneri i saj Erolld Belegu po shijojnë pushime në një ndër resortet më luksoze në Bali, në Bulgari Resort, ku çmimet për një natë arrijnë në më shumë se 1 mijë euro.

Me të mbërritur në destinacion, çifti ka ndarë mjaft foto e video duke ia bërë “zili” shqiptarëve në këto ditë shiu dhe stuhie.

“Të mbështjellë në një ambient shumëngjyrësh dhe në perëndim, ne jemi të humbur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Të rrethuar nga eleganca, megjithatë është e qeshura jonë ajo që mbush vërtet ajrin. Një mbrëmje perfekte ku koha ndalon. Momentu luksoze.”, shkruan Diola Dosti në fotot krah partnerit të saj./vizionplus.tv

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Diola Dosti (@dioladostiofficial)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy