“Le frymën e fundit në duart e mia”, Diola Dosti humb personin e shtrenjtë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Le frymën e fundit në duart e mia”, Diola Dosti humb personin e shtrenjtë

Nutricionistja Diola Dosti ka ndarë ditën e sotme në profilin e saj në Instagram lajmin e trishtë për ndarjen nga jeta të personit të saj të shtrenjtë, nënë Sofisë.

“E le frymën tënde të fundit, në duart e mia, në një ditë si kjo! E mira ime, nëna Sofia. Krenari dhe mall për ty!”, shkruan Diola Dosti krah fotos teksa mban dorën e saj shtrënguar.

Kujtojmë se Diola Dosti ka rigjetur dashurinë pas ndarjes nga bashkëshorti. Ishte biznesmeni nga Kosova Erolld Belegu i cili konfirmoi zërat duke publikuar nje InstaStory me nutricionisten./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy