Ditea preket nga diskutimi me Florin: Nuk e meritoj këtë sjellje

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ditea preket nga diskutimi me Florin: Nuk e meritoj këtë sjellje

Një ndërhyrje e Florit në debatin e Diteas dhe Baby G, ka acaruar këtë të fundit.

Ditea është shfaqur e përlotur duke thënë se ajo ka qenë gjithmonë korrekte me të tjerët dhe nuk e meriton një sjellje të tillë nga Flori.

Bëhet fjalë për debatin e ndodhur mes Diteas dhe Baby G, ku këngëtarja kërkoi ti bëntë thonjtë e para ndërsa blogerja i ka thënë të presë radhën. /vizionplus.tv

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Çiljeta: E kishte me shaka.

Ditea: Nuk më intereson fare, jam personi që sillet më korrekt këtu dhe nuk e prisja këtë lloj sjellje, aq më tepër nga Flori që është personi që e kam më shumë xhan. Të lutem më lërë rehat se jam shumë e acaruar

Çiljeta: Po me mua çfarë ke?

Ditea: Nuk kam asgjë me ty, të lutem më lër rehat se jam e ngarkuar dhe po qaj për çdo gjë. /vizionplus.tv

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy