Kryefermerja konsultohet me Florin për ndarjen e detyrave, Ditea: Më vjen keq për Valerin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kryefermerja konsultohet me Florin për ndarjen e detyrave, Ditea: Më vjen keq për Valerin

Ditea u përzgjodh nga fermerët e tjerë si kryefermere.

Ajo ka filluar të caktojë detyrat përkatëse për të gjithë, por nuk ka hezituar të konsultohet me Florin në mënyrë që të jetë e drejtë.

Nga ana tjetër, teksa po bisedonte me Florin dhe Renisin, Ditea është shprehur se është mërzitur për Valerin.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Ditea: Më vjen keq për Valerin.

Flori: Në çfarë kuptimi.

Ditea: Se di, keq jo në kuptimin e keq të fjalës se nuk është gjynah, por…

Renisi: Dëshiron të jetë brenda?

Advertisement

Ditea: Jo se dua unë ta mbaj brenda. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy