Çfarë ndodhi? Ditea përlotet papritur, fermerët e ngushëllojnë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Çfarë ndodhi? Ditea përlotet papritur, fermerët e ngushëllojnë

Ditea e përlotur ka thënë se e ka marrë malli për familjen dhe qëndrimi në “Fermën VIP” e ka bërë atë të përjetojë ankth për imazhin e saj dhe sesi duket nga jashtë.

Blogerja është shprehur se gjërat janë shumë të vështira brenda dhe pse duken të lehta jashtë.

Ajo ka thënë se dhe problemet e të tjerve atë e prekin dhe pse s’kanë lidhje me të, ato sërish ndikojnë tek ajo. Ditea është shprehur se i duket sikur po rri kot brenda.

“Qenka shumë e vështirë brenda, në kuptimin se kur e sheh nga jashtë duket më e lehtë. Më duket sikur po rri kot këtu dhe po humbas kohën”, është shprehur Ditea. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy