Hyn “fermeri” më i ri, Ditea e mirëpret dhe e pagëzon me një emër

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Hyn “fermeri” më i ri, Ditea e mirëpret dhe e pagëzon me një emër

“Fermës VIP” tashmë iu bashkua një “fermer” i ri. Agai ka dërguar një kalë në fermë, për të cilin banorët, ditën e djeshme, e kishin si sfidë t’i ndërtonin një kasollë.

Ishte Ditea ajo që e priti fermerin e ri dhe e prezantoi me të tjerët. Blogerja më pas e dërgoi në “shtëpinë” e tij dhe e pagëzoi me emrin “Pandi”.

Pandi fitoi menjëherë zemrat e fermerëve sapo hyri në “Fermën VIP”. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy