Ditea nis aventurën në “Ferma VIP”, Sarah Berisha e emocionuar për motrën: Rri sa më gjatë të jetë e mundur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ditea nis aventurën në “Ferma VIP”, Sarah Berisha e emocionuar për motrën: Rri sa më gjatë të jetë e mundur

Ditea Berisha është arkitektja që nisi mbrëmjen e djeshme aventurën në “Ferma VIP” në Vizion Plus. Për ata që nuk e dinë, Ditea është motra e blogeres Sarah Berisha.

Motrat kanë një marrëdhënie speciale me njëra-tjetrën dhe Sarah ka shprehur në rrjetet sociale mbështetjen e plotë për Ditean.

“Suksese në këtë rrugëtim të ri, plot emocione dhe sfida. Uroj ta shijosh në maksimum këtë eksperiencë dhe t’i marrësh më të mirën. Rri sa më gjatë të jetë e mundur sepse na duhet pak pushim nga njëra tjetra. Te dua shumë”, shkruan Sarah duke treguar në postime të tjera se tani do zgjohet dhe do fle duke ndjekur Tring./vizionplus.tv

 

Advertisement
View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah P Berisha (@sarah.berisha)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy