LIVE/ Nis “Ferma VIP”, ndiqni rrugëtimin e 16 fermerëve më të famshëm në Shqipëri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
LIVE/ Nis “Ferma VIP”, ndiqni rrugëtimin e 16 fermerëve më të famshëm në Shqipëri

Pritjes i erdhi fundi, nis Reality Show më i madh në Shqipëri. Për herë të parë në Shqipëri spektakli “Ferma Vip” do të transmetohet në Vizion Plus dhe Live 24 orë në 24 në dy kanale të dedikuara, Tring 1 dhe Tring 2.

Mund ta ndiqni edhe online përmes linkut të mëposhtëm:

Pjesë e “Ferma Vip” do të jenë Ditea Berisha, Renis Gjoka, Gordana Kingji e njohur me emrin e artit BabyGee, Gledis Gegaj, Rigelsa Cybi, Valer Kolnikaj, Elsa Lila, Florian Agalliu, Dijonis Biba, Çiljeta Xhilaga, Robert Berisha, Mariana Kondi, Niko Komani, Gloria Meshi, Xhesika Polo dhe Albano Bogdo.

Advertisement

/Vizionplus.tv/

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy