“Nuk jam e lidhur”, Ditea flet për jetën e saj private me Robertin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Nuk jam e lidhur”, Ditea flet për jetën e saj private me Robertin

Ditea dhe Roberti kanë biseduar rreth jetës private, ku blogerja ka rrëfyer më shumë rreth statusit të saj.

Ajo ka treguar se për momentin është beqare dhe lidhja e saj ka përfunduar para pak kohëve.

Ditea ka rrëfyer se ai është nga Kosova dhe e ka takuar atë nga shokë të përbashkët.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Ditea: Edhe unë e jam e lidhur jashtë.

Roberti: Ti, Gloria… (qesh). Jo e lidhur nuk je, por e ke dikë jashtë.

Ditea: Jo nuk kam një njeri me të vërtetë.

Roberti: Çfarë thua? Pse?

Advertisement

Ditea: S’kam, nuk pod al me një njeri për momentin.

Ditea: Nga Kosova.

Roberti: Çfarë thua?

Ditea: Nuk e njeh se nuk jeton aty, jeton jashtë.

Advertisement

Roberti: Nga e njohe?

Ditea: Me shoqërinë, dilte me shoqërinë time. Nuk jeton këtu, jeton jashtë. Nuk u bë gjë. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy