Duket kaq bukur, Jonida Vokshi poston fotot me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moderatorja e njohur Jonida Vokshi është në muajin e nëntë të pritjes së ëmbël.

Ajo dhe Besnik Krapi do të bëhen prindër për herë të parë dhe i ndajnë vetëm pak ditë nga ardhja në jetë e bebushit.

Çifti është në pritje të një vajze dhe Jonida ka treguar vazhdimisht në rrjete sociale se po e shijon në maksimum pritjen e ëmbël.

Advertisement

Madje, sot ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një foto me barkun e rrumbullakosur dhe duket shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy