E mbajti të fshehtë shtatzëninë/ Aurela Hoxha poston foton me barkun e rrumbullakosur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E mbajti të fshehtë shtatzëninë/ Aurela Hoxha poston foton me barkun e rrumbullakosur

Pasi konfirmoi se është bërë nënë për herë të parë, modelja shqiptare, Aurela Hoxha ka publikuar disa fotografi, teksa mbante në krahë djalin e saj. Tashmë, duket se modelja nuk e ka më problem të ndajë me të gjithë këto momente kaq të veçantë nga jeta e saj.

 

Megjithatë, modelja nuk ka zbuluar ende asnjë detaj se kur ka ardhur në jetë i vogli apo çfarë emri i ka vendosur.

Advertisement

 

Aurela Hoxha ka 6 vite që është në një lidhje me partnerin e saj. Në ditën e Shën Valentinit, Hoxha zbuloi se ajo dhe partneri kanë shumë vite bashkë, lidhje që ajo e ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së publikut.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy