E teproi me ndryshimet në fytyrë, fansat nuk i kursyen kritikat për Victoria Beckham

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E teproi me ndryshimet në fytyrë, fansat nuk i kursyen kritikat për Victoria Beckham

Ish-këngëtarja e grupit “Spice Girls” dhe partnerja e futbollistit të njohur David Beckham, shfaqet gjithnjë në formë. Ajo në intervista të ndryshme ka treguar se zgjohet në orën 5 të mëngjesit për aktivitetin e saj dhe e nis ditën herët.

Ajo gjithashtu kujdeset shumë dhe për lëkurën dhe fytyrën aq sa ka hapur dhe një linjë të sajën me tualete dhe krem për fytyrën.

Advertisement

Në daljen e saj të fundit Victoria është kritikuar shumë pasi duket se ka bërë disa ndryshime të dukshme në fytyrë. Komentet ishin:

“Zot i madh, injeksioni tek buzët e saj duket tmerr! Pse gratë po e bëjnë këtë me veten e tyre, pse?”, shtoi një tjetër.

Advertisement

Ndërkohë, Victoria foli gjatë intervistës për martesën e saj 22-vjeçare me David Beckham. Ajo tha: “Ne jemi shumë mbështetës ndaj njëri-tjetrit. Ai është një baba i jashtëzakonshëm dhe një burrë i mrekullueshëm”./ Living

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy