E trishtë, ndahet nga jeta në moshën 29-vjeçare ylli i TikTok

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E trishtë, ndahet nga jeta në moshën 29-vjeçare ylli i TikTok

Ylli i TikTok, Eva Evans, krijuesja e serialit komik në internet “Club Rat”, ka vdekur në moshën 29-vjeçare.

Ishte motra e saj, Lila Joy Baumgardner e cila dha lajmin e trishtë në Instagram gjatë fundjavës. Evans kishte krijuar një audiencë prej 300,000 ndjekësish në TikTok, ku ndau mendime dhe histori për jetën e saj në qytetin e Nju Jorkut.

Ylli i TikTok u gjet në banesën e saj të shtunën në mbrëmje nga një mik i cili kishte një çelës për apartamentin e saj. Shkak i vdekjes së 29-vjeçares thuhet se është vetëvrasja edhe pse miq dhe të afërm mohojnë të kenë parë shenja të problemit të shëndetit mendor te ajo./vizionplus.tv

Ylli i TikTok u gjet në banesën e saj të shtunën në mbrëmje nga një mik i cili kishte një çelës për apartamentin e saj. Shkak i vdekjes së 29-vjeçares thuhet se është vetëvrasja edhe pse miq dhe të afërm mohojnë të kenë parë shenja të problemit të shëndetit mendor te ajo.

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lila joy (@lilajoyful)

@itsevaevans @JoJo Siwa PLS YOU WOULD BE UNSTOPPABLE IF YOU TEAMED UP W BRIANA @Briana andalore (sry if i pronounced you last name wrong lol) // OR JUST LIKE A GOOD STYLIST WHO PUTS YOU IN CLOTHES NOT LIKE DANCE COSTUMES PLSSSS #jojosiwa ♬ original sound – Eva Evans | NYC 🤍

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy