“E urrej që jam e dobët”, Jessica Parker: Do të preferoja të isha mbipeshë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“E urrej që jam e dobët”, Jessica Parker: Do të preferoja të isha mbipeshë

Sarah Jessica Parker ka dhënë një intervistë dhe ka folur për imazhin e saj, ndërsa ka theksuar se nuk i pëlqen lloji i saj i truit.

Aktorja ishte e ftuar në podkastin e ri të Carolyn Hirons “Glad We Had This Chat” dhe zbuloi se do të dëshironte të kishte disa kilogramë më tepër.

“Çdo njeri ka kryqin e tij për të mbajtur. Nuk më pëlqen të jem i dobët, e urrej. Dhe nëse do t’i njihje vëllezërit e motrat e mia, ato janë të njëjta gjenetike. Nuk ndalem dhe nuk e festoj faktin që jam e dobët. Do të preferoja të isha mbipeshë, por kështu funksionon trupi im ”, tha ajo.

Advertisement

Pak kohë më parë, ylli i “Sex and the City” debutoi në skenën londineze të Teatrit Savoy me shfaqjen “Plaza Suite” me bashkëshortin e saj, Matthew Broderick.

Lidhur këtë, ajo ka shpjeguar se edhe një shfaqje mund të ndikojë në peshën e saj. Në veçanti, ajo tha: “Shfaqja ishte shumë e lodhshme. Ishte e vështirë të ruash peshën, e di. Por në përgjithësi ndihem më mirë kur jam duke bërë diçka tjetër përveçse thjesht duke ecur”./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy