Është ditëlindja e David Beckham, urimi plot humor e dashuri nga Victoria

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Është ditëlindja e David Beckham, urimi plot humor e dashuri nga Victoria

Është ditëlindja e David Beckham dhe Victoria është kujdesur që ta urojë edhe publikisht.

Ish-futbollisti sot ka mbushur 49 vjeç dhe bashkëshortja e tij ka bërë një postim për të në rrjetet sociale. Dizajnerja e njohur ka publikuar në llogarinë personale në Instagram dy foto të përbashkëta.

Në to pozojnë të buzëqeshur dhe të përqafuar para kamerës. Në mbishkrimin e postimit të saj, Victoria Beckham ka shkruar dëshirat e saj për të.

“Gëzuar ditëlindjen David. Më pëlqen që po rritemi së bashku! 😂😂 Nuk je shume pas meje!!!! Ti je gjithcka per ne!!!! Babai dhe burri më i mirë, të gjithë të duam shumë .”

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy