VIDEO/ Një vjehrrë si Victoria Beckham, stilistja dhe nusja e djalit të saj presin Pashkët në mënyrën e tyre

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Një vjehrrë si Victoria Beckham, stilistja dhe nusja e djalit të saj presin Pashkët në mënyrën e tyre

Victoria Beckham ndau një postim në rrjetet sociale me nusen, Nicola Peltz.

Dizajnerja e famshme e modës dhe modelja dhe bashkëshortja e djalit të saj, Brooklyn Beckham kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë. Pavarësisht raportimeve që dikur pretendonin se kishin mosmarrëveshje, tashmë ato duket se janë mirë dhe kanë lënë pas çdo keqkuptim.

Në një video që ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram, Victoria Beckham dhe të dy pozojnë së bashku për kamerën në varkë.

Me veshë lepurush, vajzat u futën në frymën e Pashkëve dhe nuk ngurruan të kërcenin para kamerës gjatë arratisjes së tyre. Në mbishkrimin e postimit, stilistja shkroi: “Të dua shumë Nicola”./vizionplus.tv

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy