Fansat kanë nisur “vajtimin”, Rihanna thyen traditën 10-vjeçare

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fansat kanë nisur “vajtimin”, Rihanna thyen traditën 10-vjeçare

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna ka thyer traditën e saj prej 10 vitesh. Këngëtarja ka ndryshuar foton e profilit.

Rihanna nuk prezantohet më në Instagram me vizatimin deri diku komike, me shkopinj që lidhej automatikisht me emrin e profilit të sja në Instagram @badgalriri.

Këngëtarja e ka zëvëndësua foton ikonike që datonte që nga 2014, me një produkt Fenty Beauty që përputhet me fotografinë e profilit të llogarisë zyrtare të markës . Por ndryshe nga fotografia e markës, dora që mban produktin për foton e Rihanna -s është ende një shkarravinë – duke na dhënë shpresë që vizatimi të vazhdojë.

Sidoqoftë, fansat po vajtojnë për humbjen e një fotografie që ka qenë në jetën tonë për kaq shumë kohë dhe po përshtaten me perspektivën e një jete pa të. Këtu janë disa nga homazhet dhe reagimet më epike për këtë humbje./vizionplus.tv

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy