Publikoi fotot provokuese, Rihanna thyen rekord pëlqimesh në rrjetet sociale

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Publikoi fotot provokuese, Rihanna thyen rekord pëlqimesh në rrjetet sociale

Rihanna është rikthyer në rrjetet sociale për hir të kompanive me të cilat punon dhe në orët e para të së hënës, më 1 prill, ka thyer një rekord të ri në platformë .

Ylli i popit publikoi foto me të brendshme për qëllime promovuese dhe brenda vetëm pak orësh, postimi i saj mori mbi 2.5 milionë pëlqime.

 

View this post on Instagram

 

Advertisement

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Në postimin e saj, Rihanna pozon para kamerës në look-un e saj të ri, e veshur me komplete të ndryshme të brendshme, duke përfshirë blu të hapur dhe vjollcë të hapur. Me flokë të shkurtër bjonde dhe poza seksi, ylli 36-vjeçar i pop-it dhe R&B-së iu rikthye postimeve zbuluese në Instagram pas një periudhe mungese në rrjetet sociale./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy