Finalja e madhe e “Ferma VIP”, fermerët diskutojnë për sfidat, kush do të jetë dyshja e fundit?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Finalja e madhe e “Ferma VIP”, fermerët diskutojnë për sfidat, kush do të jetë dyshja e fundit?

Finalja e madhe e “Ferma VIP” është më pranë se kurrë. Na ndajnë vetëm dy orë larg fillim të spektaklit madhështor, surpriave dhe fermerit që do të “rrëmbëjë” 100 mijë Euro.

Teksa Mariana bisedonte me Florin dhe Dijonisn për sfidat dhe ngjarjet që do të ndodhin mbremjen e sotme, ju drejtohet këtyre të fundit si dyshja finale.

Finalisti Florian Agalliu dhe finalisti Dijonis Biba u shprehën se do të bëjnë maksimumin në sfidat e dhëna nga Agai.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Mariana: Ja dyshja

Dijonisi: Dyshja finale

Flori: A je gati?

Dijonisi: Po ça gati mo burrë, ça të ketë shkruar Zoti, kaq mund të bëj do them, ma bëni hallall

Advertisement

Flori: Po, por robi edhe mundohet të fitojë

Dijonisi: Maksimumin do japim

Flori: Ça fati të kemi

Dijonisi: Ishallaj dalim mirë, po  s’ja dolëm shnet

Advertisement

6 fermerët në garë për çmimin e madh janë: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba, Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga.

Finalen e madhge të “Ferma VIP” mund t’a  ndiqni live në orën 21:00 në kanalin e Vizion Plus si dhe në kanalin e YouTube “Ferma VIP Albania”. /vizionplus. tv

View this post on Instagram

Advertisement

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy