Floriani me profesion të ri në “Ferma VIP”, Valeri e thumbon: Nder i madh të qethem nga ty

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Floriani me profesion të ri në “Ferma VIP”, Valeri e thumbon: Nder i madh të qethem nga ty

Floriani ka marrë një profesion të ri sot në “Fermën VIP”, atë të berberit.

Teksa po qëndronin në oborr, Floriani ka qethur Valerin. Gjatë gjithë procesit të qethjes, dyshja ka thënë batuta të shumta, ku dhe kanë “thumbuar” njëri-tjetrin.

Valeri është shprehur se për të është një nder që të qethet nga Floriani dhe se e vlerëson atë shumë.

Gjatë bisedes, Floriani gjithashtu i ka treguar Valerit se ai ka mësuar si të qeth nga një shoku i tij. /vizionplus.tv/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy