Sfida e Agait, Floriani dyshon tek Gledisi: Ke mision të më ngatërrosh?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Sfida e Agait, Floriani dyshon tek Gledisi: Ke mision të më ngatërrosh?

Fermerët të ndarë në grupe po vazhdojnë punën e tyre në ndërtimin e stallës.

Duket se në një moment situata ka marrë një tjetër drejtim dhe Floriani dyshon tek shoku i skuadrës, Gledisi. Gjatë diskutimit Floriani pyet Gledisin nëse ai ka si mision nga Agai të ngatërrojë fermerët.

Pjesë nga biseda:

Floriani: O vëllai, çfarë është bërë, është bërë. Nuk ka më shans të eci drejtë (flet për dërrasën).

Advertisement

Gledisi: Po si?

Floriani: Ej të lutem se duket sikur të kanë futur veç. E ke mision të më veshë nën dyshime.

Gledisi: Po shumë dyshime ke tek unë. Pse dyshon tek unë?

Floriani: Kam hall se mos të ka futur Agai të më ngatërrosh.

Advertisement

Gledisi: Ke shumë dyshime tek unë. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy