Foto/ Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë, ndan gëzimin me fansat

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Foto/ Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë, ndan gëzimin me fansat

Futbollisti i njohur shqiptar, Armando Sadiku, është bërë baba.

Këtë gëzim, futbollisti e ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social “Instagram” përmes një fotografie të publikuar.

Advertisement

“Mirë se vjen në këtë botë djali im i vogël. Nëna dhe babai të duan ty. Luis Sadiku”, shkruan Armand Sadiku.

Urimet në komentet e këtij postimi kanë qenë të shumta, nga miqtë dhe ndjekësit e yllit futbollistik.

Advertisement
View this post on Instagram

A post shared by Armando Sadiku (@armandosadiku_10)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy