Justin Bieber pritet të bëhet baba për herë të parë?

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Justin Bieber pritet të bëhet baba për herë të parë?

Justin Bieber dhe Hailey janë vendosur sërish në fokus të mediave, pasi dyshohet që çifti mund të jenë në pritje të fëmijës së parë.

Ndërsa po shijojnë pushimet me miqtë e tyre në festa e plazhe, Bieber ka publikuar së fundmi një postim ku shfaqet krah bashkëshortes.

Advertisement

Ajo që mori vëmendjen e të gjithëve dhe ngriti dyshimet e të gjithëve ishte mbishkrimi i fotos: “Mami dhe babi”.

Fansat nisën menjëherë të komentonin nëse ata po bëhen prindër. Mirëpo, ende nuk ka një konfirmim.

Advertisement
View this post on Instagram

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy