FOTO/ “Lum” dollarësh në dasmën e Rudina Dëmbaca dhe Mark Frrokut/ Të ftuarit “shkundin” xhepat

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ “Lum” dollarësh në dasmën e Rudina Dëmbaca dhe Mark Frrokut/ Të ftuarit “shkundin” xhepat

Ceremonia e martesës së aktores Rudina Dëmbacaj me ish deputetin Mark Frroku këtë fundjave, pasuar edhe nga festa e tyre me miqtë ka marrë vëmendjen e mediave roze dhe jo vetëm .

Kanë qënë të shumtë personazhet e njohur të botës së ekranit dhe të politikes që kanë marrë pjesë në festen e ciftit.

Shumë prej tyre nuk kanë nguruar të postojnë edhe foto dhe video nga dasma, ku atmosferen e ndezi këngëtarja e njohur Aurela Gace.

Madje në kengen e interpretuar prej saj, “Hajredin Pasha”, duket edhe ish deputeti Mark  Frroku që këndon bashkë me Aurela Gacen ndërsa në tokë shihen kartëmonedha të shumta me dollar.

Advertisement

Me siguri të ftuarit në dasmë nuk janë kursyer aspak për ti shkundur xhepat me këngët e Aurela Gaces.

Përvec festes me miqtë në mbrëmje, cifti Rudina Dëmbacaj dhe Mark Frroku e kanë celebruar këtë moment të rëndësishëm të tyrin me nje ceremoni në kishë.

“Kemi Zotin dëshmitar!”, shkruante Rudina Dembacaj në rrjetet sociale.

Advertisement

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy