FOTO- Pas problemeve shëndetësore/ Genc Fuga shfaqet në publik, shihet i buzëqeshur me dy vajzat e tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO- Pas problemeve shëndetësore/ Genc Fuga shfaqet në publik, shihet i buzëqeshur me dy vajzat e tij

Aktori Genc Fuga duke se është rikuperuar dhe sot ai është shfaqur për herë të parë në publik.

 

Përmes një postimi të bërë në “Instastory”, në profilin e saj zyrtar, bashkëshortja e tij, aktorja Eni Jani ka publikuar një foto të Gencit teksa shoqëron vajzat e tij në ditën e parë të shkollës dhe sigurisht na ka ngrohur zemrat më këtë foto plot dashuri.

 

Advertisement

“Me babin në ditën e parë të shkollës”, shkruan bashkangjitur postimit Eni, fotografi të cilën e ka shoqëruar me ikonat e zemrës.

 

Kujtojmë se Fuga në fund të muajit korrik pësoi një goditje në tru dhe iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale urgjente në një spital privat në Tiranë. Bashkëshortja e tij bëri një apel për ndihmë dhe në kohë rekord, shuma që duhej për ndërhyrje u arrit.

 

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy