FOTO/ Pasi konfirmoi ndarjen nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku bën dedikimin e ndjerë për personin e veçantë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ Pasi konfirmoi ndarjen nga Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku bën dedikimin e ndjerë për personin e veçantë

Ish-kryeplaku i “Ferma VIP” si dhe njëkohësisht aktori i njohur , Bes Kallaku përmes një postimi në rrjete sociale, ka ndarë një foto më të bijën, ku nuk ka munguar dhe nje dedikim i veçantë.

“Se shpirti im ka diellin e syve të tu, veç ti mi bon dritë errësinat e shpirtit”, ka shkruar Besi.

Kujtojmë se çifti i shumë përfolur i showbizit, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë prindër të dy fëmijëve, Ajkës dhe Amenit 7 muajsh, por ishte aktori ai që konfirmoi ndarjen nga bashkëshortja, duke treguar se tashmë fëmijët qëndrojnë me të. /vizionplus.tv

Advertisement
View this post on Instagram

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy