FOTO/ Prindërit e Rita Orës për pushime në Shqipëri

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ Prindërit e Rita Orës për pushime në Shqipëri

Prindërit e këngëtares së famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, kanë zgjedhur që këto pushime verore t’i kalojnë në bregdetin shqiptar.

Ata kanë publikuar disa fotografi në “Instastory” nga Patoku dhe qyteti bregdetar i Vlorës, ku vihet në pah bukuria e Shqipërisë.

Advertisement

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy