Lidhja treshe e Rita Orës…

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Lidhja treshe e Rita Orës…

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora po përjeton një lidhje dashurie ndryshe… Ajo është kapur duke u puthur me regjisorin Taika Ëaititi dhe aktoren Tessa Thompson.

Fotografitë e tjera të publikuara më pas tregojnë Taikan teksa puth Ritën dhe më vonë edhe Tessan. Të afërta dhe intime në këto foto shihen edhe dy vajzat e famshme.

Kjo treshe e famshme e Hollyëood-it duket se e kanë kaluar një mbrëmje duke festuar në shtëpinë e regjisorit të shpërblyer me “Oscar”.

Aktorja Thompson në vitin 2018 e kishte bërë të ditur se tërhiqet seksualisht nga meshkujt dhe femrat, por nuk kishte pranuar ta identifikojë veten si biseksuale. Edhe Rita Ora në të kaluarën ka folur për fleksibilitetin në orientimin e saj seksual.

Advertisement

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy