FOTO/ Rihanna shfaqet si asnjëherë me flokët natyralë, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ Rihanna shfaqet si asnjëherë me flokët natyralë, pamjet bëjnë xhiron e rrjetit

Rihanna bëri një paraqitje të rrallë publike me flokët e saj natyralë.

Sipërmarrësja miliardere 36-vjeçare bëri një shëtitje në Nju Jork ku tregoi flokët e saj biondë, të shkurtër dhe kaçurrela.

Superylli kishte veshur reçipeta prej dantelle që dukeshin përmes bluzës së saj gri, të cilën e kombinoi me një pallto ngjyrë kafe.

Advertisement

Pak ditë më parë, konkretisht më 4 qershor, Rihanna shpalli sipërmarrjen e saj më të re të biznesit, linjën e re të produkteve të flokëve të quajtur ‘Fenty Hair’. Në një video promovuese, Rihanna ndau një sërë fotosh të saj në stile krejtësisht të ndryshme ndër vite./vizionplus.tv

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy