Fshehja e sendeve personale, Mariana: E ka bërë Elsa ose Çili

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fshehja e sendeve personale, Mariana: E ka bërë Elsa ose Çili

Fshehja e sendeve personale dhe punët e shtëpisë janë bërë një temë diskutimi mes fermerëve.

Mariana dhe Floriani teksa po pinin së bashku kafenë e mëngjesit kanë folur për gjërat që po i mundojnë.

Ata po përpiqen që të gjejnë një alternativë mes njëri-tjetrit dhe të zgjidhin sesi do kujdesen për punët e shtëpisë por edhe si të zbulojnë se kush po i fsheh sendet e tyre.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Floriani: Por tek misionet, tek punët, tek gjërat, drejt asaj do të shkojë. Tani duhet të jemi ne ata që do vendosim, do debatojmë, do biem në nivele të ulta se na intereson apo do të vazhdojmë jetën normalisht.

Mariana: Dhe unë i thas dje po këto shapkat, a janë tuat? E thash kot për të hyrë në muhabet.  Nuk janë të miat, nuk janë të miat (imition Xhesikën). Për sendet them se e ka bërë Elsa.

Floriani: Pse çfarë ka bërë?

Mariana: Unë them se e ka bërë Elsa ose Çili. Sepse nëse do e kishe bërë ti, tjetri ose të gjithë, ne do ta mbanim ja 2-3 orë, maksimumi një dite.

Advertisement

Floriani: Po.

Mariana: Sepse i dimë nervat e njëri-tjetrit. Kurse Elsa e bën për të na kalit nervat neve.

Floriani: Se di limitin.

Mariana: Këto them unë. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy