Genta Ismajli shtatzënë me biznesmenin turk? Ja fotoja që ngriti dyshimet dhe fansat… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Genta Ismajli shtatzënë me biznesmenin turk? Ja fotoja që ngriti dyshimet dhe fansat… (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, ka gritur dyshimet se është në pritje të ëmbël.

Në foton e publikuar së fundmi në rrjetet sociale, ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë dhe sytë e të gjithëve ishin tek barku i saj.

Ishin ndjekësit ata që vunë re barkun e këngëtares, i cili duket i rrumbullakosur. E të gjithë fansat komentuan se ajo mund të jetë shtatzënë.

Advertisement

“Jeta është e bukur,”- shkroi Genta në përshkrimin e fotos. Por këngëtarja nuk iu është përgjigjur komenteve të ndjekësve në lidhje me dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Ajo është prej disa kohë në një lidhje me biznesmenin turk Usta. Genta është shprehur se ka gjetur dashurinë e jetës së saj dhe ata planifikojnë të martohen së shpejti me njëri-tjetrin.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy