Gigi Hadid flet për eksperiencën e lindjes në shtëpi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gigi Hadid flet për eksperiencën e lindjes në shtëpi

Modelja Gigi Hadid ka folur për mëmësinë. Ajo planifikoi që të lindte në një spital në Nju Jork, por ndryshoi planet pasi shpërthimit të koronavirusit.

Pasi panë një dokumentar me Zayn Malik, ata kaluan në një plan të lindjes në shtëpi.

Ajo vendosi të lindte pa epidural në një banjë në dhomën e gjumit, me Zayn, Yolanda, Bella, një mami dhe ndihmësen e saj në krah të saj.

“E dija se do të ishte dhimbja më e çmendur në jetën time, por iu dorëzova”, tha Gigi, duke përshkruar lindjen e saj 14-orëshe.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy