“I besoj teorive konspirative”, Elsa: Jam e bindur se Michael Jackson është ende gjallë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“I besoj teorive konspirative”, Elsa: Jam e bindur se Michael Jackson është ende gjallë

Gjatë një bisede me Çiljetën, Elsa tha se ajo beson në teoritë konspirative në lidhje me vdekjen e disa këngëtarëve të famshëm. Këngëtarja tha se Michael Jackson dhe Prince janë ende gjallë.

Elsa tha se Michael Jackson është larguar dhe jeton në një ishull, por i doli kundër sistemit dhe ata u përpoqën t’i dëmtojnë imazhin, për këtë arsye ai tashmë është zhdukur.

Ajo tha se këngëtarët që nuk i kanë dalë kundër sistemit vazhdojnë të jenë në industri si Madonna.

Pjesë nga biseda:

Advertisement

Çiljeta: Michael Jackson mund të jetë gjallë.

Elsa: Jam e bindur se Michael Jackson dhe Prince janë ende gjallë, por ata dolën kundër sistemit dhe u zhdukën. Tani jetojnë në një ishull.

Çiljeta: Konspiracioniste?

Elsa: Jam shumë. Jam e bindur se Michael Javckson është ende gjallë, por ai i doli kundër sistemit dhe e zhdukën. Më pas e bërën pedofil dhe shumë gjëra të tjera. Madonna nuk i ka dalë kundër sistemit dhe shihe ku është tani, në majë /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy