I dashuri i Genta Ismajlit bën “gdhend” tatuazh për këngëtaren, ja çfarë shkruan në trupin e tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +
I dashuri i Genta Ismajlit bën “gdhend” tatuazh për këngëtaren, ja çfarë shkruan në trupin e tij

Genta Ismajli po shijon romancë merë dashurin e saj turk dhe me sa duket dashuri e tyre sa vjen e forcohet.

Së fundmi biznesmeni turk, Huseyin Usta, ka “gdhendur” në raruazh emrin e këngëtares shqiptare.

Ai ka bërë tatuazh emrin e këngëtares në krahun e tij, e këtë gjë e treguan përmes rrjeteve sociale, teksa shfaqen pranë njëri-tjetrit.

Advertisement

Dyshja publikojnë vazhdimisht fotografi pranë njëri-tjetrit, ndërsa në disa raste ndajnë edhe momentet e tyre romantike.

Kujtojmë që kjo romancë e ka mënjanuar Gentën nga angazhimet e saj muzikore./Vizion Plus/

I dashuri i Genta Ismajlit bën “gdhend” tatuazh për këngëtaren, ja çfarë shkruan në trupin e tij shkruan Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy