Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk, ndajnë momente të ëmbla nga pushimet

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk, ndajnë momente të ëmbla nga pushimet

Artistët e njohur shqiptarë tashmë prej kohësh kanë nisur pushimet në vijën tonë bregdetare dhe së fundmi Genta Ismajli së bashku me të dashurin e saj , Huseyin Usta, kanë ndarë momente nga pushimet për ndjekësit e tyre.

Cifti kanë publikuar një video të përbashkët në rrjetin social Instagram, ku shfaqen mjaft të lumtur me njëri-tjetrin, teksa zhyten njëherësh në pishinën me ujë.

A post shared by ꧁𝕲𝖊𝖓𝖙𝖆 𝕴𝖘𝖒𝖆𝖏𝖑𝖎꧂ (@genta.ismajli.queen) on Jul 9, 2020 at 4:49am PDT

“Ne udhëtojmë së bashku me dashurinë time”, ka shkruar Huseyin në mbishkrimin e videos së ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

Advertisement

Këngëtarja është përfolur prej kohësh për një bashkëpunim, por me sa duket ka vendosur që ti kushtohet më shume marrëdhënies së saj në këtë periudhë.

Çifti përndryshe janë shumë të komentuar në media për paraqitjet e tyre të përbashkëta në rrjetet sociale dhe kanë arritur të shndërrohen në personazhet më të përfolur.

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk, ndajnë momente të ëmbla nga pushimet shkruan Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy