Janë njohur 6 javë më parë! Si nisi lidhja, këngëtarja që u bë “shkes” për Diola Dostin dhe biznesmenin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Janë njohur 6 javë më parë! Si nisi lidhja, këngëtarja që u bë “shkes” për Diola Dostin dhe biznesmenin

Rreth një muaj më parë, nisën të qarkllonin lajme në mediat rozë se Diola Dosti dhe biznesmeni kosovar Erolld Belegu janë në një romancë dashurie.

Vetëm pak ditë pas kësaj zhurme, ishte vetë çifti që konfirmoi lidhjen e dashurisë. Prej atëherë, dyshja publikojnë herë pas here pamje krah njëri-tjetrit, ku nuk mungojnë as dedikemt e dashuisë.

Nisur nga rehatia që ata shfaqin krah njëri-tjetrit, duket e pabesuseshme të thuash se dyshja kanë vetëm 6 javë që njihen.

Ishte vetë Erolld Belegu që zbuloi se ata janë njohur në koncertin e Vesa Lumës, që është mbajtur 11 shkurt.

Advertisement

“Të tregoj drejt ishte krejt rastësisht. Unë shkova në koncert të Vesa Lumës dhe ajo ishte prezente. Unë as nuk kam ditur për ekzistencën e Diola Dostit. Vesa më së pari na ftoi, ishim ulur afër njëri-tjetrit, pak me insistimin tim dhe ashtu u njoftuam aty dhe prej aty, shumë shpejt u zhvilluan gjërat”, shprehet biznesmeni.

Por lidhja e tyre duket se po zhvillohet me hapa të mëdhenj, pasi nutricionistja ka treguar se ka prezantuar partnerin e ri me fëmijët e saj, e madje kalojnë edhe mjaft kohë bashkë./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy