Pas divorcit të bujshëm, zbulohet lidhja e Diola Dostit me biznesmenin e njohur kosovar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pas divorcit të bujshëm, zbulohet lidhja e Diola Dostit me biznesmenin e njohur kosovar

Nutricionistja e famshme Diola Dosti është përfolur gjithmonë për jetën e saj personale. Nënë e tre fëmijëve dhe e divorcuar, Diola ka qenë e hapur të flas me ndjekësit e saj për vështirësitë që i ka sjellë jeta.

Por duket se së fundmi çështjet e zemrës së janë janë sistemuar. Diola është duke shijuar një lidhje dashurie me biznesmenin Erolld Belegu.

Media në Kosovë thonë se dyshja janë parë pandarë nga njëri-tjetri në kryeqytet kohëve të fundit. Sipas po të njëjtit burim, raportohet se Diola dhe biznesmeni frekuenton të njëjtat vende dhe si Diola ashtu edhe Erolldi janë parë në një gjendje të mirë shpirtërore.

Advertisement

Gjithashtu edhe postimet në Instagram nga e njëjta vendndodhje japin sinjale për një raport mes Diola Dostit dhe biznesmenit./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy