“Je shumë e përdorur, s’ja vlen fare”, Rudina Dembacaj e lë pa fjalë ndjekësin që e kritikoi (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka vendosur të ndajë thuajse gjithçka nga jeta e saj private me publikun, ndaj edhe komentohet shumë për këtë fakt.

Sot, moderatorja ndau një foto nga makina e saj, krahas së cilës shkruante me humor: “Jam full option me sinjale ne pasqyre! ?”.

Kjo foto ka marrë shumë replica nga fansat e saj të shumtë, të cilët i shkruajnë: “Ke shumë kilometra dhe nuk të ka përdorur një dorë, kështu që s’bën fare. Ç’full option, ti je stock edhe shumë e përdorur, s’ja vlen fare.”

Advertisement

Mirëpo, këtyre komenteve Rudina i është përgjigjur në mënyrën më epike, duke kthyer thjesht një “Ëhë” dhe “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh”.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy