Jonida Vokshi sjell në jetë vajzën, bashkëshorti i saj poston foton e parë me të bijën (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jonida Vokshi dhe Bensik Krapi janë bërë prindër për herë të parë të një vajze!

Bebushi i tyre ka ardhur në jetë sot dhe ia ka rrëmbyer zemrën babit të saj, i cili ka dhënë lajmin e bukur në Instagram.

Ndër të tjera Besniku shkruan se vajzën e kanë pagzuar me emrin Emi, dhe të dyja nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Advertisement

“Zoti m’ka taku me ni çikë shumë t’bukur sot. Ma ka marr krejt zemrën! Emrin e ka Emi. N’fillim kajti fort … poget kur e kuptoj kush jom e kur m’pa qysh dokna 😂 Po menihere u bonëm shokë. U pajtum me kon shokë të ngushtë përjetë! Emi dhe nana e saj e bukur Jonida, që unë e du fort, janë shnosh e mirë! Ju dojmë shumë krejtve e faleminderit për kujdesin! Shoqes teme t’ngushtë, Zoti ia dhashtë shnetën, lumtuninë e durimin. Neve na boftë prind’ krenar! Vendi i vet u krenoftë me të! @jonidavokshiofficial ❤

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy