Ju kujtohet si ishte Luana Vjollca 5 vite më parë? E tregon vetë bukuroshja me këto… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ajo është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe duket se ka fansat më të zjarrtë.

Është fjala për Luana Vjollcën, e cila gajtë ditëve të izolimit si pasojë e Covid-19, i ka munguar ekranit shqiptar.

Por sigurisht, ajo ka qëndruar pranë fansave të saj përmes postimeve në rrjetet sociale. Së fundmi, Luan ka ndarë me ndjekësit e shumtë një pozë të realizuar 5 vite më parë.

Advertisement

Në foton në fjalë, moderatorja bukuroshe shfaqet në super formë si gjithmonë. Ajo mban veshur një body të zi, i cili i ka nxjerrë në pah mjaft bukur format e saj trupore.

Poza e saj ka marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe sigurisht që fansat nuk ia kanë kursyer komplimentet.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy