Me xhinse dhe këmishë të zbërthyer, Luana Vjollca “tërbon” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ajo është padyshim një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Është fjala për Luana Vjollcën, fama e të cilës tashmë i ka kaluar edhe kufijtë.

Së fundmi, moderatorja bukuroshe ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë disa poza mjaft provokuese.

Advertisement

Në fotot në fjalë, Luana shfaqet e veshur me një pale xhinse të grisura dhe një këmishë të bardhë. Si pantallonat ashtu edhe këmishën i ka të zbërthyer.

Pozat kanë marrë me mijëra pëlqime se dhe fansat nuk i kanë kursyer aspak komplimentet për të.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy