Kanye West harron Kim Kardashin, “kapet mat” me ish të dashurën e Cristiano Ronaldos

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kanye West e Irina Shayk, janë cifti më i ri i botës së showbizz-it?!

Sipas revistës së famshme rozë TMZ, mes rreperit të famshëm dhe modeles së bukur  ka nisur një marrëdhenie që shkon përtej miqësise , të cilën ata e ndajnë prej vitesh.

Pas ndarjes me Kim Kardashian, Kanye West ka hapour procedurat e divorcit prej muajit shkurt.

Tashmë me rastin e 44 vjetorit të lindjes, Kanye ka ftuar modelen ruse për të kaluar disa dite së bashku ne Provenze të Francës,.

Advertisement

West dhe Shayk janë kapur së bashku ne jug të Francës dhe mediat tashmë janë të bindur se mes të dyve ka nisur një histori dashurie.

Irina Shayk, ka qene e lidhur me heret me Cristiano Ronaldon dhe aktorin Bradley Cooper.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy